s1mple yine yeniden MVP!

Neredeyse katıldığı her turnuvada, takımı şampiyon olamasa da turnuvanın en değerli oyuncu ödülüne (MVP) layık görülen Aleksandr “s1mple” Kostyliev, son olarak Natus Vincere’in şampiyon olduğu ESL One Cologne’de de gösterdiği muhteşem performansın ardından turnuvanın MVP’si seçildi.

Na’Vi’nin 3-1’le kazandığı finalde 1.26 rating ile oynayan, turnuvanın geri kalanında ise 1.37 rating elde eden s1mple’ın bu muazzam istatistikleri, kendi seviyesinin altında bile.

Öyle ki 20 yaşındaki oyuncu, daha önce DreamHack Masters Marseille’de 1.52, StarSeries i-League Season 5’te ise 1.40 rating gibi insanüstü istatistiklerle oynamış ve bu iki turnuvada da MVP ödülünün sahibi olmuştu.

Köln’de en değerli oyuncu seçilmesi ile birlikte genç yıldız, kariyerinin yedinci MVP ödülünü kazanmış oldu. Ayrıca 2018’in başından itibaren beşinci MVP ödülünü de kazanmış olan s1mple, birçok kişiye göre çoktan 2018’in en iyi oyuncusu olarak sıralamadaki yerini aldı bile.

Natus Vincere’in süperstarı 2018’de StarSeries i-League’de 4 ve 5. Sezonlarda, Dreamhack Masters Marseille’de, CS:GO Asia Championships’te ve son olarak ESL One Cologne’de turnuvanın en değerli oyuncusu seçildi. Bakalım s1mple, daha ne kadar 2018’deki turnuvaları domine etmeye devam edecek

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password