Age of Empires II: Definitive Edition duyuruldu

Microsoft, E3 2019 etkinliğinde birçok yeniliğini duyurdu. Şirket, yeni Xbox’ın yanında oyunlarla ilgili de yeniliklerini fuarda açıkladı. Şirket, Age of Empires II: Definitive Edition oyununun sonbaharda piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Age of Empires II: Definitive Edition ile 20’inci yıl kutlaması

Age of Empires: Definitive Edition severlerin yüzünü güldürecek haber E3 2019’dan geldi. Mevcut oyununun grafiklerini iyileştiren Microsoft, ikinci oyunun da temelde ilk oyuna benzeyeceğini açıkladı.

4K, Ultra HD grafik desteği ve yenilenmiş ses efektlerinin bulunduğu Age of Empires II: Definitive Edition, aslında dünyadaki en popüler strateji oyunlarından birinin 20’inci yıl dönümü kutlaması anlamına geliyor. Age of Empires II bundan tam 20 yıl önce, 1999 yılında piyasaya çıkmıştı.

Yeni oyun PC için Xbox Game Pass’ta da mevcut olacak. Oyunun beta kayıtları şimdiden açıldı. Beta progamına katılmak için burayı tıklamanız yeterli. Sonrasında Steam profiliniz ve Age of Empires Insider profilinizle beta programının bir parçası olabiliyorsunuz. Tabii bazı uygun şartların arandığını da hatırlatmak gerekiyor.

 

 

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password