Beklenen Fortnite modu herkese açıldı!

Epic Games tarafından daha önce teknik aksaklıklar sebebiyle ertelenmiş olan Fortnite modu sonunda kullanıcılar ile buluşmuş durumda. İşte, Fortnite Playgrounds pratik modu hakkında tüm detaylar.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) karşısında büyük başarılar elde etmeye devam eden Fortnite, yeni 4 oyunculu pratik modu ile oyuncuların yeteneklerini geliştirmesine ortam sağlayacak. Epic Games, bu moda giriş yapacak oyuncuların bölgelerini “otomatik seçim” haline getirmesini ve eğer ilk seferde başarılı olamazlarsa, sıraya dahil olmayı denemeye devam etmelerini öneriyor. Tahmin edeceğiniz gibi aynı anda birçok oyuncunun bu moda giriş yapmayı deniyor olması sunucularda büyük yoğunluğa sebep oluyor.

Fortnite PlaygroundsFortnite Playgrounds temelde Fortnite haritasının tek seferde 4 oyuncuya ev sahipliği yapan bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. Bu pratik modunda 1 saatlik süre zarfında oyuncular, ölümcül fırtına başlamadan tüm binalarını ve taktiklerini deneyebiliyor. Ölümcül fırtına ise maçın son 5 dakikası içerisinde başlıyor.

Bu mod içerisinde ufak bir rekabet için takım arkadaşlarınızı vurmanız da mümkün. Oyuncuların sınırsız yeniden doğma hakkına sahip olduğunun da altını çizelim. Kaynak anlamında da daha fazlasını sunan bu mod ile normalden 10 kat daha hızlı şekilde kaynak toplayabiliyorsunuz. Bir dolu sandık ve cephane kutusuile oyunda sıkıntı çekmeyeceğiniz ve bol bol pratik yapabileceğiniz kesin.


0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password