Call of Duty: Modern Warfare tanıtımı yayınlandı!

Activision Modern Warfare hakkındaki tüm soru işaretlerini ve merakları giderdi. Duyurunun ardından yeni Call of Duty: Modern Warfare tanıtım videosu yayınlandı!

Call of Duty: Modern Warfare tanıtım videosu yayınlandı!
Yeni Call of Duty oyununun söylentileri uzun süredir ortadaydı. Bazı sızıntılar bu oyunun Modern Warfare ismiyle geleceğini bazıları da başka bir isimle çıkacağını söylüyordu.

Activision’ın PlayStation 4, Xbox One ve PC için 25 Ekim 2019‘da yeni bir Call of Duty oyunu sunacağının doğrulanmasının ardından Call of Duty: Modern Warfare’ın ilk tanıtım videosu da
yayınlandı.

Call of Duty: Modern Warfare daha önce remastered bir sürümle karşımıza çıktı. İsminin hiç değiştirilmemesinden kaynaklı birçok oyuncu bu oyunu da remastered bir sürüm sansa da oyun tamamen yeni bir hikaye ve olay örgüsüne sahip.

Ama yine de yeni hikaye içerisinde Modern Warfare serisinin en sevilen karakterlerinden Captain Price’ı da unutmamışlar. Bu yüzden yeni oyun birçok oyuncu için özel hisler bırakacak.

eni Modern Warfare hikaye konusundaki detaylı bilgiler kesin olmamakla birlikte Rusya’nın Orta Doğu ile olan etkileşimlerini ilgilendirecek gibi gözüküyor. Ayrıca oyun Londra gibi büyük şehirlerde terör saldırıları gerçekleştirilmesine yardımcı olan aşırı milliyetçi bir grup içerecek.

Grafikleri ile de oldukça dikkat çeken yeni oyunda Nvidia’nın Ray Tracing yani ışın izleme teknolojisi de ihmal edilmemiş. Bu özellik ile birlikte cisimlerin gölgelerinin ve yansımalarının gerçek zamanlı ve konumuza göre değiştiğini gözlemleyebilirsiniz. Bu durumda oyundaki gerçekçi atmosferi daha da hissetmenizi sağlayacak.

Son olarak, oyunun Multiplayer ve co-op seçeneklerinden de dolayı kullanıcıların uzun süre başından kalkmayacağı bir oyun haline gelebili

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password