Counter Strike Global Offensive Harita Değişikleri Güncellemesi!

Steam üzerinden Counter Strike: Global Offensive oyununa yeni bir güncelleme geldi. Güncellemeler bazı rekabetçi haritalarına gelen düzenlemelerden oluşuyor.

 

Başlıca değişiklik gelen mapler şu şekilde; Dust 2, Mirage, Cache, Train

 

Dust 2: CS:GO’nun en popüler haritarından biri olan Dust 2’nin üst tünel bölümünde bulunan Skybox adı verilen tabanı kaldırdı. Oyuncular artık daha taktiksel bir şekilde smoke, flash ve molotof taktikleri ile B bomba alanına girebilecekler.

 

TrainHaritanın Ivy ve A bomba alanı kısmındaki Skybox adı verilen taban kaldırıldı. Dust 2’deki güncellemeye benzer bir işleyiş yapan Valve, CSGO ekibi teröristlere ekstra fayda sağlayacak güncellemeri tamamladı.

 

Mirage: Mirage Haritasına bank eklendi. Midden connector’e geçiş yaparken girişin hemen sağına (window diye adlandırılan bölümün alt kısmı) Bank eklendi. T tarafı banka çıkarak short kısmına bakabiliyor ve T oyuncuları artık kimseye ihtiyac duymadan Windowa çıkabiliyor.

 

Cache: Diğer haritalar gibi gözle görülebilir bir değişiklik olmasada optimizasyon açısından ve bugların kaldırılması açısından bir çok küçük değişiklik yapıldı.

 

CS:GO genel olarak değişikliklerinde Terorist takımının oyunlarına daha fazla taktik ve planlama şeklinde eklemeler yapmalarını istiyor gibi gözüküyor. Counter Strike: Global Offensive oynarken bombaların daha işlevsel kullanılması ve takım arkadaşlarınızla birlikte daha iletişimli bir şekilde oynamanız gerekecek.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password