ESL One Belo Horizonte başlıyor! Güçlü Rakipler

Temsilcimiz Space Soldiers’ın da bulunduğu Brezilya’da düzenlenecek olan ESL One Belo Horizonte başlıyor. 13 Haziran’da başlayacak olan turnuvada Austin’den şampiyonluk ile ayrılan temsilcimizi zor bir grup bekliyor.

 

A grubunda bulunan Space Soldiers, dünya devleri FaZe Clan ve SK Gaming ile aynı grubu paylaşıyor. Grubun son ismi ise Kuzey Amerika temsilcisi Torqued.

B grubunda karşımıza çıkan ekipler ise Team Liquid, mousesports, BIG ve turnuvanın ev sahiplerinden Nao Tem Como olacak. mousesports’ta Tomas “oskar” Stastny, Brezilya’da takımının yanında olamayacak. Yıldız ismin yokluğunda ise eski Cloud9 oyuncusu Jordan “n0thing” Gilbert stand-in olarak yer alacak.

 

4’er takımın oluşturduğu iki grubun olacağı turnuvada $200.000 değerinde dev bir de ödül havuzu bulunuyor.

Brezilya’daki turnuvanın ilk eşleşmelerinin belli olması ile temsilcimiz Space Soldiers’ın rakibi de netleşti. Rakibimiz, turnuvanın ev sahibi, favorisi ve son şampiyonu olan
>SK Gaming olacak. DreamHack Open Austin’den yuvaya kupa ile dönen Space Soldiers ise dünya devlerine karşı da aynı performansı gösterebildiğini kanıtlamak adına galibiyet peşinde olacak. İki gruptaki tüm eşleşmeler ise şu şekilde:

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password