Fallout 76 için iki yeni video yayınlandı

Bethesda tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Fallout 76 yakında raflardaki yerini alacak. Yapımcı ekip, oyun için 2 yeni video daha yayınladı. İşte detaylar.

Geçtiğimiz E3 interaktif oyun ve eğlence fuarında duyurusuyla dikkat çeken yapımlardan birisi de Fallout 76 olmuştu. Aslına bakılırsa Bethesda, Fallout serisinin yeni oyununu E3’ten bir kaç gün önce duyurmuştu. Fakat oyun hakkındaki asıl detaylandırma Bethesda’nın basın konferansı esnasında gerçekleşti. Şimdi ise bu yapım için iki yeni video daha yayınlandı.

Fallout 76 için 2 yeni oynanış videosu

Bilindiği üzere Fallout serisi, oynanış dinamikleri ve hikayesi ile ön plana çıkıyordu. Önümüzdeki Kasım ayında yayınlanacak olan serinin yeni oyunu Fallout76, seriyi bambaşka bir boyuta taşıyacak.

Çünkü Fallout 76’da hikaye modu bulunmuyor. Online dinamikler üzerine şekillendirilen yapımda, ekibimizle birlikte hayatta kalmaya çabalacağız.

Oyunda, nükleer felaketten 25 yıl sonra geçen olaylar konu edinecek. Yaşanan savaş sırasında yer altına gizlenen insanlar, 25 yıl sonra tekrardan yeryüzüne geri dönecekler.

Bizim ve ekibimizin görevi ise dümdüz olmuş bu dünyada yeni bir yaşam alanı oluşturmak olacak. Peki bu bağlamda bizleri nasıl bir oynanış tarzı bekliyor? Bethesda bu soruların yanıtını uzun uzun anlatmak yerine, yayınladığı iki yeni oynanış videosuyla Fallout 76dinamiklerini gözler önüne serdi. Bahse konu bu videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password