League of Legends Kayle ve Morgana İçin Güncelleme Geldi!

League of Legends şampiyonları Kayle ve Morgana için güncelleme geldi. Şampiyonlar güncellenmiş kostümleri ve renkleriyle oynanabilir olarak oyuna eklendi.

MORGANA GÜNCELLEMESİ

Morgana, karanlık efsuncunun görselleri, ilahi kökenine uygun olacak şekilde güncellendi. Istırabın Kanatları‘nın gölge büyülerine yeni animasyonlar ve görsel canlılık eklendi. LOL’de hem orta koridor hem de alt koridor için güçlü bir seçim olan Morgana’nın ultisi dışında diğer yetenekleriyse aynen duruyor. Morgana’nın ultisi düşmanlarına karşı ilerlerken hareket hızı sağlıyor.

KAYLE OYNARKEN

Kayle ile oynarken sahip olduğu güç her biçim değiştirdiğinde daha da güçleniyor. Oyunun başlarında Yıldızateşi Kılıcı yeteneği ile rakiplerini uzakta tutabilir ve Işığın Hükmü ile onlara saldırabilirsin. İlahi Yükseliş ile yeteneklerinin güçleri daha fazla artacak.

Yüce Adalet yeteneği ile rakiplerine gökten kılıç yağdırabiliyorsun. Semavi Lütuf ile kendini veya takımdan bir arkadaşını iyileştirebilir ya da bu yeteneği kaçan rakiplerine yetişmek için kullanabilirsin. Son biçimine ulaştığında ise hayatta kalma becerin ve takım savaşlarında avantajlı olacaksın.

 

22 Mart tarihine kadar satışta olacak mağa

zadan alabileceğin paketler ise şöyle;

 

Zümrüt Kayle Seti | 1760 RP

Kayle (%50 indirimli)
Zümrüt Kayle
Ayrı ayrı sunulan bütün renkler (%36 indirimli)

Karadiken Morgana Seti | 1760 RP

Morgana (%50 indirimli)
Karadiken Morgana
Ayrı ayrı sunulan bütün renkler (%36 indirimli)

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password