MACRO MANIACS Espor Faliyetlerini Durdurdu!

Yükselme Ligi Kış Mevsimi Şampiyonu Macro Maniacs’dan Şaşırtan Karar!

Yükselme Ligi Kış Mevsimi’ni lig aşamasını 6 galibiyet 4 mağlubiyetle tamamlayan Macro Maniacs ekibi, sonrasında yarı final serisinde Oyun Hizmetleri E-Spor Kulübü’nü 3-2 ile geçti. Finalde geçtiğimiz sezonda şampiyonluğu HWA’ya kaptırarak Şampiyonluk Ligi hayallerini erteleyen ve mevsimin lig aşamasını birincilikte bitiren Beşiktaş ile eşleşti bu maçtan da galibiyetle ayrılan ve mevsimi şampiyonlukla tamamlayan Macro Maniacs, Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde oynamaya hak kazanmıştı.

Fakat destekçilerine teşekkür eden ve bu süreçte mevcut başarılarına ve gelişmekte olan Türk esporuna bakış açılarına değinen Macro Maniacs espor faaliyetlerini durdurduklarını bildirdi. Alınan bu karar ile birlikte boşalan slotun kime satılacağı ise merak konusu.

1

Yeni kurulan ekiplerden Bursaspor Esport ekibinin mevcut slotu alarak Şampiyonluk Ligi’ne hızlı bir giriş yapacağı dedikoduları dönse de henüz iki taraftan kesinleşmiş bir açıklama gelmedi. Fakat dedikoduları dest

ekler nitelikte bir hareket Bursaspor Esport ekibin resmi twitter hesabından geldi. Macro Maniacs takım sahibi Aykut Başkal‘ın gelen eleştirilere verdiği cevabın Bursaspor Esport ekibinin twitter hesabından beğenildiği görülüyor.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password