Marvel’s Avengers için Spider-Man karakteri geliyor

Önümüzdeki Eylül ayında satışa sunulacak olan Marvel’s Avengers için Spider-Man karakterinin de geleceği açıklandı.

Oyun sektörünün önemli isimlerinden biri olan Crystal Dynamics uzun bir süredir Marvel’s Avengers’ın oyunu üzerinde çalışıyor. Sektörü takip edenlerin de bildiği üzere bu yapım ertelenmeseydi Mayıs ayında raflardaki yerini almış olacaktı. Lakin yapımcı stüdyonun daha iyi  bir oyun yapma isteğiyle Marvel’s Avengers’in çıkış tarihi Eylül ayına kaydırıldı.

Kısa süre önce Sony, Avengers’in yeni oyunuyla ilgili bir sürprizin PS4 ve PS5 sahiplerini beklediğini açıklamıştı. Nitekim bu sürpriz sonunda ortaya çıktı.

Marvel’s Avengers oyununda Spider-Man de olacak

Bilindiği üzere oyunda Captain America, Iron Man, Hulk, Thor, Black Widow, Ms Marvel ve Hawkeye gibi karakterlerin olacağı açıklanmıştı. Zira oyun için yayınlanan oynanış videolarında da bu karakterler odaklanılmıştı.

Lakin geçtiğimiz günlerde Crystal Dynamics oyuna Spider-Man karakterinin de ekleneceğini açıkladı. Oyun ücretsiz olarak eklenecek olan Spider-Man, sadece Sony konsollarına özel olacak. Başka bir değişle yalnızca PS4 ve PS5’te oynanabilir olacak.

Bilindiği üzere Sony PS5’e özel olarak yeni bir Spider Man oyunu da geliştiriyor. Bu açıdan bakıldığında Spider-Man karakterinin Sony konsollarına özel olması bizleri çok şaşırtmadı.

Hatırlanacağı üzere Marvel’s Avengers ilk tanıtıldığında hayli tepki çekmişti. Lakin daha sonra oyun için yayınlanan tanıtım videolarında hayli gelişim olduğu görüldü. Yine de kesin yorumlar için oyunun çıkışını beklememiz gerekecek.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password