PlayStation 4 için PUBG duyuruldu!

PlayStation 4 sahiplerinin merakla beklediği duyuru bugün nihayet geldi. PlayStation 4 için PUBG duyuruldu. Peki, PlayStation 4 için PUBG çıkış tarihi ne ve fiyatı ne kadar olacak?

PC ve Xbox One platformunda yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG’nin, uzun bir süredir PlayStation 4 platformuna da geleceği söyleniyordu. Bugün nihayet PlayStation 4 sahiplerinin merakla beklediği duyuru resmi olarak yapıldı.

PlayStation 4 için PUBG 7 Aralık’ta geliyor!

PlayStation cephesinden gelen açıklamaya göre; PlayerUnknown’s Battlegrounds7 Aralık 2018 tarihinde PlayStation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek. Ön sipariş bonusu olarak The Last of Us’taki Joel kıyafetini sunacak olan PlayStation cephesi, bu oyunu Türkçe arayüz ile sunacak.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

PlayerUnknown’s Battlegrounds Türkçe metin ve arayüz desteği ile 7 Aralık’ta PlayStation 4’te! #PUBG

PlayStation Türkiye (@playstationtr)’in paylaştığı bir gönderi (

mily: Arial,sans-serif; font-size: 14px; line-height: 17px;" datetime="2018-11-13T16:08:17+00:00">13 Ne, 2018, 8: 08 saat PST)

Şimdilik PUBG’nin PlayStation 4’teki fiyatı bilinmiyor. PC ve Xbox One X’de bile optimizasyon sorunları çeken PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro’da nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Umarız geliştirici ekip optimizasyon sorunlarını çözmüş bir şekilde oyunu yayınlar.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password