Pokemon GO çevrimiçi savaşlar için düğmeye bastı!

okemon GO çevrimiçi savaşlar için düğmeye bastı. Pokemon GO, 2020 yılında online olarak savaş yapma imkanı sunacak. İşte detaylar.

Milyonları sokağa döküp dünyayı kasıp kavuran Pokemon GO çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Güncellemeler ile oyuna sürekli yeni özellikler ekleyen oyunun geliştiricisi Niantic bugün sürpriz bir duyuru ile karşımıza çıktı. Niantic cephesinden gelen açıklamaya göre; Pokemon GO Battle League için çevrimiçi savaşlar özelliği eklenecek.

Pokemon GO’daki Battle League oyuncuları Pokemon ile dünyayı keşfetmeye ve keşfetmeye teşvik edecek. Eğitmenlerin Pokemon GO Battle League‘e girmek için yürüyerek yol katetmesi gerekiyor. Daha sonra eğitmenler çevrimiçi eşleştirme sistemiyle dünyanın dört bir yanından rakiplerle savaş

abilecek ve ligin saflarında yükselebilecek.

2020 yılında kullanıma sunulacak olan çevrimiçi savaş modu iOS ve Android platformlarına eşzamanlı olarak gelecek. Muhtemelen 2020’nin ilkbahar aylarında kullanıma sunulacak olan bu özellik, oyuna yeni bir soluk kazandıracak gibi görünüyor.

Türkiye App Store ve Play Store’unda hala olmayan oyunu oynamak için ya APK yüklemeniz yada App Store’dan mağaza değiştirmeniz gerekiyor. Umarız en yakın zamanda artık Pokemon GO resmi olarak Türkiye’de kullanıma sunulur.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password