PS4’e özel S.O.N için ilk oynanış videosu yayınlandı

RedG Studios ve Sony işbirliği ile PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen hayatta kalma oyunu S.O.N için ilk oynanış videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Yakın dönemde hayatta kalma temasına sahip oyunların hayli popüler olduğunu söylemek, sanırım yanlış olmayacaktır. Özellikle Outlast gibi bağımsız oyunlarla zirve yapan bu akım, şu aralar da popülaritesini koruyor. Elinizde karşınıza çıkan yaratıklara karşı savaşacak hiçbir şeyinizin bulunmadığı bu tarz oyunlara şimdi bir yenisi daha eklenecek. S.O.N 11 Aralık’ta PS4 için yayınlanacak.

Korku oyunu S.O.N PS4 için geliyor

Günümüz korku oyunlarında oldukça yaygınlaşmış bir tema mevcut. O da oyuncuları elleri boş bir şekilde karanlık koridorlara sürüklemek. Sonuçta koridorun sonunda karşınıza ne çıkacağı belli değil. İşin kötü yanı karşınıza çıkacak şeyden kaçmaktan başka bir şansınız da yok.

Normalde koridor yerine açık bir dünya teması seçilse, muhtemelen bu kadar korkutucu olmazdı. Keza sağa sola kaçmak, çıkmaz bir odaya girmekten çok daha güvenli diyebiliriz.

11 Aralık’da PlayStation 4’e özel olarak satışa sunulacak olan S.O.N da günümüz korku oyunlarıyla aynı temaya sahip. Oyunda Robert Alderson isimli bir karakterin, kaybolan oğlu Jay’i aramasına yardımc

ı olacağız. Elbette bu arama çalışmaları bizi korku ve gerilim yüklü bir maceraya sürükleyecek.

Dilerseniz oyun için yayınlanan ilk oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Açıkçası oyundaki kasvetli hava, bu kısa oynanış videosuna bile işlemiş durumda.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password