PUBG kar haritası için tarih belli oldu!

Battle Royale arenasının yıldız oyunu PUBG için müthiş haberler gelmeye devam ediyor. Fortnite ile olan rekabeti ileriye taşımak isteyen Bluehole, Sanhokharitası için önümüzdeki haftayı gösterirken, PUBG kar haritası için de tarih verdi.

PUBG kar haritası ne zaman çıkacak?

Karşınızda tüm E3 2018 oyunları!

Karşınızda tüm E3 2018 oyunları! EA Games, Bethesda, Ubisoft ve PlayStation gibi firmaların duyurduğu en yeni oyunlar, bu makalemizde. “E3 2018 neler duyuruldu?” sorusunun cevabı burada!

tropik esintiler taşıyan ilk 4×4 haritası olan Sanhok 22, Haziran‘da PC oyuncuları ile buluşucakken, Xbox versiyonu ise yaz aylarının sonunda konsol oyuncularına sunulacak. Ama tek güzel haber bu değil.

Bir yıldır geli

ştirilen ve şimdiye kadarki en kapsamlı PUBG haritası olması beklenen kar temalı harita, tam bir yıllık geliştirme aşamasının artık sonlarına geldi. Bu harita önümüzdeki kış biz oyunculara sunulacak ve bu kez, hem PC hem de Xbox One aynı anda harita güncellemesini alacak.

2018 sona ermeden gelecek olan yeni kar haritası, eşsiz mekaniklere de ev sahipliği yapacak. Faklı silahlar ve farklı koşullara uyum sağlanması beklenecek. Sanhok ve çöl haritasının çıkış aralığına bakarak, sadece birkaç ay sonra bu yeni haritayı test sunucularına açacaklarını tahmin edebiliyoruz.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password