PUBG Mobile Lite Türkiye’de Oyna!

Düşük donanıma sahip Android telefonlar için PUBG Mobile Lite Türkiye’de indirime sunuldu. Peki, PUBG Mobile Lite oyunculara neler sunuyor?

PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG, uzun bir süre önce iOS ve Androidplatformlarında PUBG Mobile sürümü ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. Oyunun geliştiricisi Tencet, bugün ise düşük donanımlı Android telefonlar için PUBG Mobile Lite sürümünü yayınladı.

1 GB RAM’e sahip telefonlarda bile çalışan Lite sürüm, 250 MB boyutunda yer kaplaması ile 8 GB depolama alanına sahip telefonları rahatlatıyor. Şimdilik test aşamasında olan Lite sürüm, ana oyuna göre farklılıklar barındırıyor. Bu farklılıklar arasında harita boyularının daha düşük olması ve oyuncu sayısının 40 ile sınırlandırılması dikkat çekiyor.

Grafikler açısından da daha düşük deneyim sunan Lite sürüm düşük donanımlı Android telefonlarda oldukça akıcı çalışıyor. Grafiklerin kalitesinin düşmesi oyunda pek hissedilmiyor. Bu yüzden gönül rahatlığı ile aşağıdaki linkten oyunu indirip oynayabilirsiniz.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password