PUBG’nin yeni haritası Sanhok duyuruldu!

PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUGB’nin yeni haritası Sanhok duyuruldu. Sanhok haritası çok yakında oyuna eklenecek. Peki, yeni harita oyunculara neler sunacak?

PC ve Xbox One’ın ardından mobil cihazlara da gelen PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUGB, dün mobil tarafta FPS modununda yer aldığı yeni özellikler ile güncellenmişti. Bugün ise PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın merakla beklenen yeni haritası duyurudlu.

PlayerUnknown’s Battleground Sanhok haritasına kavuşuyor!

PUBG’ye 22 Haziran tarihinde gelecek olan yeni harita, ilk etapta PC ve Xbox Onekullanıcılarına sunulacak. Bu harita değişken hava koşullarının olduğu bir ormanda geçecek. 4×4 km ebatlarında olan harita, diğer haritalara göre daha küçük olacak. Yani yeni harita Erangel ve Miramar’ın sadece dörte biri kadar olacak.

Yeni harita ile oyuna QBZ95 isimli bir silah da eklenecek. Yeni haritada SCAR-L silahının yeerini alacak olan 5.56mm’lik saldırı silahı olan QBZ95, bir hayli can yakacak gibi görünüyor.

PUBG indirime girdi! Bu fırsat kaçmaz!

Küçüklüğünden dolayı 

ng>mobil cihazlar için oynaması daha iyi olacak olan yeni haritanın, ilerleyen aylarda iOS ve Android‘e de gelmesi bekleniyor. Ancak bu süre biraz uzayabilir. Zira PUBG mobil platformlarda daha dün geniş çaplı bir güncelleme almıştı.


Rakibi Fortnite karşısında bir ara geriye düşen PUBG, yeni güncellemeleri ile yeniden zirveye oturacak gibi görünüyor. Bakalım Battle Royale türlerindeki bu rekabete önümüzdeki günlerde yeni bir isimi dahil olacak mı?

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password