Samsung Galaxy Note 9’un tasarımı meydana çıktı

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9, 9 Ağustos’ta tanıtılmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen yeni cihaz hakkında söylentiler devam ederken internete düşen bir video, Samsung Galaxy Note 9’un tüm tasarım özelliklerini ortaya çıkardı.

Galaxy S9 ve S9+’ın tanıtımından bu yana Samsung cephesinde gözler GalaxyNote 9‘a çevrildi. 9 Ağustos’ta tanıtılmaya hazırlanan cihaz piyasadaki bilinen akıllı telefonlara karşı rakip olması bekleniyor.

Galaxy Note 9, güçlü bir kameraya sahip olacak

Yakın zamanda internette yayınlanan bir video, Samsung Galaxy Note 9‘un tüm tasarım özelliklerini ortaya çıkardı.

OneLeaks ve 91mobile, son haberlerden hareketle Note 9 için video hazırladılar. Galaxy Note9‘a ait olduğu söylenen taslak tasarım, arka kameraya farklı bir yaklaşım getirerek dikkat çekiyor. Samsung’un geleneksel tasarım çizgilerinin görüldüğü yeni model, neredeyse önceki Note 8 cihazından ayırt edilemeyecek kadar sade tasarlanmış. Özellikle ön panel tasarımında bu benzerlik daha net fark ediliyor. Ekranın üst ve altındaki çerveçe incelmiş görünüyor. Ayrıca samsung, kullanıcılarının şikayetleri üzerine parmak izi okuyucusunu, arka kamera modülünden ayırarak altına yerleştirmiş görünüyor.

Note 8 ve Note 9 arasındaki en büyük görsel fark olarak dikkat çeken kamera tasarımında, Samsung’un dikey kamera modülünden yatay kamera modülüne geçtiği görülüyor. Note 9’un alt kenarında da USB-C girişi, hoparlör ızgarası, 3.5 mm. kulaklık jakı ve S Pen kalemin yuvası bulunuyor.

Cihazın ekran kısmında ise firmanın 2 yıldır bir gelenek haline getirdiği Infinity Display yer alıyor.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password