Space Soldiers dağıldı!

 

Gece saatlerinde tüm oyuncular sosyal medya hesaplarındaki fotoğrafları kaldırarak siyah yapmışlardı. Bu beraberinde birçok dedikoduyu da getirdi. Bazıları bunun bir sosyal sorumluluk projesine destek olabileceği bazıları takımın logo vs değişikliği derken genel düşünce takımın dağılacağı konusundaydı.

Ä°lgili resim
İlerleyen saatlerde neredeyse tüm oyuncuların sosyal medya hesaplarında bir değişiklik daha oldu. Engin ‘MAj3R’ Küpeli, Çağatay ‘DESPE’ Sedef, Engin ‘ngiN’ Kor, Ahmet ‘paz’ Karahoca ve Buğra ‘Calyx’ Arkın twitter biyografilerinde yazan  Space Soldiers  ifadelerini kaldırdılar. Şuan kaldırmayan tek İsmailcan ‘XANTARES’ Dörtkardeş kalmış durumda. MAJ3R ise twitter biyografisine iş tekliflerine açık olduğunu bildiren bir yazı ekledi. Aynı zamanda Paz, Ngin, Calyx ve MAj3R steam profillerini gizleyerek oradaki fotoğraflarını da siyah yaptılar.
Son olarak XANTARES ve MAj3R dışındaki tüm oyuncular instagramdan Space Soldiers’ın resmi profilini takipten çıkarmasıyla beraber takımın dağıldığı neredeyse şüphesiz diyebiliriz.
Hala yönetim ve oyuncular tarafından bir açıklama gelmese de bu bulgular doğrultusunda ne yazık ki Türkiye’nin en büyük CS:GO takımına veda etmiş olabiliriz.
Hiçbir cepheden bu konu hakkında daha doğrulanmış bir bilgi bulunmamakta. Ancak bazı takım oyuncularına yakın kişiler tarafından bu haber ne yazık ki doğrulandı. Sabah saatlerinde oyunculardan açıklama gelmesi bekleniyor.

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password