Ücretsiz PUBG Lite Türkiye için erişime açıldı!

Ücretsiz PUBG Lite Türkiye için erişime açıldı

Uzun bir süredir beklenen oyun için o gün sonunda geldi. 23 Mayıs itibariyle oyun, ülkemizde kullanıma açıldı. Artık oyuncular, düşük sistemli bilgisayarlarında PUBG keyfini yaşayabilecek. #herkesePUBGLite sloganıyla yola çıkan oyun, modern dizüstü ve masaüstü tüm bilgisayarda oynanabilir olmasıyla dikkat çekiyor. Mevcut oyundan farklı olarak Vikendi haritasının bulunmadığı versiyonda diğer üç haritada oynamak mümkün. Oyuncular Erangel, Miramar ve Sanhok haritalarından birini seçerek maceraya atılabiliyor.

Oyuncuların her bir haritada farklı oyun stili ve taktik kullanması gerekiyor. Ayrıca Antreman Modu sayesinde oyuna aşina olmayanlar alıştırma yapabiliyor.

Oyunu hem üçüncü şahıs hem de birinci şahıs perspektifinde oynamak mümkün.

Tıpkı normal versiyonda olduğu gibi Lite versiyonda da tercihe göre tek ya da takım halinde oynanabiliyor. Squad oynamak istiyorsanız, takım arkadaşlarınızdan zorlu anlarda yardım talep edebilirsiniz ve daha taktiksel bir şekilde rakip ile karşı karşıya gelirsiniz.

PUBG Lite nasıl indirilir?
Oyunu indirmeden önce bir PUBG hesabı açmanız gerekiyor. Bunun için buraya tıklayıp bir hesap oluşturabilirsiniz.

Üç farklı haritası ve bir Antreman Modu bulunan PUBG Lite nasıl indirilir? Sorusunun yanıtı aslında çok basit. Hesabınızı açtıktan sonra, Buradaki linke tıklayarak oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Verilen linkte, oyunu başlatmakta zorlananlar için bazı çözümler de sunuluyor.

Kurulum dosyasını indirdikten sonra bilgisayarınıza yüklemeye başlayabilirsiniz. Yükleme sona erdikten sonra oyunu oynayama hazırsınız demektir.

PUBG Lite sistem gereksinimi
Ücretsiz PUBG Lite sistem gereksinimi de belli oldu. Oyunu oynayabilmek için masaüstü ve dizüstü bilgisayarın bazı sistem gereksinimlerini karşılaması gerekiyor. Bunun için minimum ve tavsiye edilen gere

ksinimler açıklandı. İşte PUBG Lite sistem gereksinimi:

Minimum sistem gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3 2,4 GHz
Bellek: 4 GB
Grafik işlemci: Intel HD Graphics 4000
Depolama alanı: 4 GB
DirectX sürümü: DirectX 11

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 2,8 GHz
Bellek: 8 GB
Grafik işlemci: NVIDIA GeForce GTX 6600 veya AMD Radeon HD 7870

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password