XANTARES’in yeni adresi BIG oldu!

Ülkemizin yetiştirdiği en değerli CS:GO oyuncularının başında gelen XANTARES’in birçok Avrupa ekibinin radarında olduğu biliniyordu. Oldukça iddialı olan BIG ekibinin kadrosunda Almanya doğumlu Türk oyuncu Fatih “gob b” Dayık’ın olması, oyuncunun adaptasyon sürecini daha çabuk atlatmasına yardımcı olacaktır. Başarılar dileriz.

XANTARES’den Açıklama

t async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">

BIG’e transfer olan XANTARES’ten açıklama geldi

“Uzun bir süredir bir Türk takımı olarak uluslararası başarılar sağlayarak veya sağlamaya çalışarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Ancak internet altyapısı gibi bazı teknik sebeplerden dolayı sürekli zorluklarla karşılaştık. Hedeflerimi gerçekleştirebilmek adına bazı zor kararlar almak zorunda kaldım. Bunların başında uzun süredir beraber mücadele ettiğim takım arkadaşlarımı bırakmak geliyor. Hedeflerim doğrultusunda ve gelen teklifler içerisinde en doğru kararın Alman temsilcisi BIG takımı olduğuna karar verdim. Bu doğrultuda Almanya’ya da yerleşmem gerekiyor. Arkamda sevdiklerimi, ailemi ve arkadaşlarımı bırakıyorum ancak hedeflediğim başarılar için fedakarlıklar gerekiyor.
Beni bundan sonra BIG çatısı altında mücadele ederken izleyeceksiniz.
Öncelikle uzun süredir takım arkadaşlığından çok bana dost ve yoldaş olan takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve daima yanımızda olan siz değerli taraftarlarımıza ve takipçilerimize de ayrı teşekkürü borç bilirim. Ancak Almanya’ya yerleşiyor olmam sizden uzaklaştığım anlamına gelmiyor.
Yayınlarıma oradan devam ederek sizlerle beraber olmaya devam edeceğim. İyi günler diliyor ve desteğiniz ve ayırdığınız zaman için teşekkür ediyorum.”

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password